Chovatelský kroužek ve ŠD

V měsíci květnu proběhly další dvě schůzky chovatelského kroužku. Velkým překvapením pro nás byla návštěva psího kamaráda – francouzského buldočka. Nejdříve si děti vyprávěly o různých plemenech psů a poznávaly je na obrázcích. Povídaly si také o tom, jak se máme o psa starat. Děti mají psy doma, u prarodičů nebo tet a strýců. Proto se do rozpravy zapojily s chutí. V další části kroužku vyslechly povídání o samotném buldočkovi. Se zájmem sledovaly cvičení pejska se svým pánem. Některé děti si pak výcvik pod dohledem lektora vyzkoušely.

Druhá návštěva byla v tomto školním roce poslední, rozlučková. Proto lektoři z Ekocentra přivezli ukázat žákům zvířátka rozmanitá. Želvu, potkana, hada, agamu a morče. Byla to zvířata, která nás už v družině navštívila. A tak, jako v předcházejících kroužcích i teď, jsme si o nich s lektory vyprávěli a mohli jsme se s nimi „potěšit“ (ti, kteří chtěli). Na závěr lektoři dětem poděkovali za jejich aktivitu při návštěvách. Pro ně byl odměnou velký potlesk.

Marta Jašková, vychovatelka ŠD

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.