Krajské finále ve velkém florbalu – dívky 6. – 8. ročníku

Dívky 6. – 8. ročníku vyrazily za dobrodružstvím a velkou výzvou do Blanska na krajské finále. 8 nejlepších škol z okresů bylo rozděleno do dvou skupin, kde postupovaly 2 do křižného semifinále. V prvním utkání jsme narazili na Znojmo. Věděli jsme, že nás čeká velmi silný soupeř. Hra byla velmi vyrovnaná, střely na branku hrály v náš prospěch, leč i tak jsme prohrávali o jednu branku. Ke konci jsme dostali ještě jeden gól a prohráli jsme tak 2:0. Nic nebylo ztraceno, ale museli jsme zbylá dvě utkání vyhrát. Proti Blansku jsme začali opět velmi slušně, snad jsme měli i mnohem více ze hry, což vyústilo v nastřelení tyče a brankářské helmy. Blansku se podařilo vstřelit branku a stav skončil 1:0 pro Blansko. Šance na postup se tak rozplynuly a na dívkách bylo znát velké zklamání. Velmi si přály postoupit ze skupiny. Do posledního zapasu proti Vyškovu šly holky sice zklamané, ale za to zklidněné a znovu odhodlané zvítězit. Bojovaly o každý míček, přesto prohrávaly 2:0. Za tohoto stavu se dokázaly vzchopit a dorovnat (branky vstřelily Dominika Grégrová a Barbora Sůkopová). V tuto chvíli zažily krásné emoce. Necelou minutu před koncem bohužel inkasovaly a stav skončil 3:2 pro Vyškov. Velký smutek na straně holek, ale i značné nepochopení ze strany rozhodčích a některých trenérů, že jsme skončili poslední ve skupině. Nejde mluvit o smůle, že jsme měli „silnější“ skupinu, nebo že by se nám hrálo lépe na větším hřišti apod. I když to může být pravda, zkrátka to dnes dle umístění nedopadlo nejlíp. Ale nutno říct, že holky vzbudily velké a sympatické ohlasy, působily jako velmi běhavý i bojovný tým a se všemi hrály vyrovnané zápasy, které bohužel nevyhrály. Chtěl bych moc poděkovat rodičům, že vedou děti ke sportu, škole za podporu a hlavně holkám, že do poslední chvíle bojovaly za co nejlepší výsledek. Holky děkujeme a gratulujeme, jste skvělé!

 

Reprezentantky: Helena Blažková, Simona Müllerová, Terezie Strážnická, Pavla Hubačková, Barbora Herková, Barbora Sůkopová, Valentýna Rygarová, Adriana Jordánová, Eva Vraňanová, Agáta Fatěnová, Valentýna Konečná, Melánie Hradská, Elen Esterková, Sára Blažejová, Dominika Grégrová

Dvořák, učitel TV

Jazyk webu
Kalendář
Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.