Výlety 1. stupně

Po dlouhé covidové době se mohly konečně uskutečnit i třídní výlety 1. stupně v plné míře.

1.A a 1.B navštívily v pondělí 13. června Kovozoo ve Starém městě u Uherského Hradiště. Děti se projely vláčkem po areálu firmy a viděly, jak se třídí již nepotřebné věci. Různé kovové součástky se zde znovu narodily ve formě nejrůznějších objektů. Děti tak obdivovaly mnoho kovových zvířat ve skutečné velikosti, prohlédly si různé historické dopravní prostředky a vydováděly se i v místním parku. Téhož dne se vydala i 2.A a 2.B na výlet, a to do zábavného centra Bruno Brno. Zde se našich dětí rozdělených do 4 skupin ujaly „průvodkyně“ a společně se snažili zdolat všechny nástrahy a překážky na čas. Při vyhodnocování snažení je přišel navštívit i čáp Bruno. Po společném obědě se díky počasí mohly děti vydovádět i na venkovních atrakcích. 3.A a 3.B se 20. června vydala na výlet do Permonia v Oslavanech – Zábavného parku s příběhem. Zde děti hrály hru Magic Permon, kde se rozdělily do čtyřčlenných skupin a musely projít strastiplnou cestu přes různá úskalí, překážky, bludiště. Aby se mohly dostat dál, musely vyluštit čtyřmístný kód, který je poslal dál na další stanoviště. Děti pracovaly s moderními technologiemi – úkoly byly zadávány elektronicky pomocí veršovaných indicií. O adrenalinové zážitky a dobrodružství neměly nouzi. Za splnění hry každé dítě dostalo malého Permoníka. 4. a 5. třída měla taky svůj výlet, a to do Zoo Zlín. Ten si ale prožila v rámci Škol v přírodě, o kterých jste si mohli přečíst v předchozích příspěvcích.

Mgr. Hana Kuběnová

 

 

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.