Triatlon

V neděli 19. 6. 2022 jsme po třech letech opět vyrazili na kolách závodit do Vracova na triatlon. Výběr 13 žáků se odhodlal postavit náročné výzvě a zdolat tento náročný závod. Po příjezdu na koupaliště jsme si připomněli základy plavání a zahráli několik dalších her, jako například Beachvolejbal, Petanque nebo Frisbee. Noc byla tropická, ale klidná pro načerpání sil na náročný závod. V pondělí bylo velmi horké počasí a jsme velmi rádi, že i za pomoci žáků poléváním závodníků se nic nestalo a všichni závodníci dokončili tuto náročnou výzvu. Toho si vážíme rozhodně nejvíce! Ve všech čtyřech kategoriích vyhráli naši žáci, což nás také zahřálo na srdíčku. V mladších žácích se na prvním místě umístil Vojtěch Svoboda a v žákyních Stela Knotová. Vítězkou starších žákyň se stala Natálie Janečková a vítězem starších žáků nejnáročnější trasy a putovním pohárem se stal Štěpán Košutek. Získali jsme i druhá místa: Kryštof Svoboda, Valerie Damborská a Petr Bílík. Všem našim reprezentantům gratulujeme k úspěchu a dokončení tak náročného závodu.

Dále nás reprezentovali: Simona Grégrová, Adam Petrjánoš, Nela Podrazilová, Markéta Staňová, Simona Mullerová, Jonáš Fatěna