Vydřený postup ve florbalu!

Okrskové kolo ve florbalu hochů 8. a 9 tříd se konalo v naší škole. Přijely školy z Hodonína (Vančurova a škola U Červených domků), Čejkovic, Dubňan a Mutěnic. Prvních pět škol hrálo velmi kvalitní florbal a jejich úroveň byla velmi vyrovnaná. Do posledních zápasů nebylo jasné, kdo bude nakonec první a postoupí do okresního kola. Naši hoši sice žádný zápas neprohráli, ale ve dvou remizovali, což v tak vyrovnaném turnaji nemusí na postup stačit. Výhra Čejkovic nad Červenými domky nás udržela ve hře o první místo. Opak by znamenal jasné prvenství ČD. Poslední zápas turnaje mezi Bojanovicemi a Dubňany měl tedy o vítězi rozhodnout. Nutno podotknout, že remíza by žákům z Dubňan na celkové prvenství stačila. Hoši nenechali nic náhodě a veškeré zbytky sil dali do posledního zápasu hned od začátku. To se vyplatilo a velmi brzy jsme se dostali do vedení. V druhé půli utkání měli hoši náskok, který se udrželi až k výhře 5:1. Postup byl tak sice velmi vydřený, ale zasloužený. Celková tabulka a další výsledky okrsků jsou zde: http://assk-hodonin.cz/florbalV_IVH.htmHochům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a gratulujeme k postupu. Přejeme také mnoho dalších úspěchů v okresním kole.

Dvořák, učitel TV