Veselé vánoční tvoření – děvčata 5. třída

Pomalu se blíží vánoční čas a ve škole bylo opět o víkendu slyšet dívčí smích a povídání. I letos se zde sešly „tvořilky“, které jsou už o rok starší, ale chuť do tvoření je neopouští. Jako každý rok i teď si vyrobily vánoční dekorace, drobné dárky a vánoční přání. Čas strávený ve škole ale není jen o tvoření. Je o setkávání, kamarádství, povídání o všem možném i nemožném. Anebo o závěrečné taneční půlhodince, kdy už je všechno hotovo, uklizeno a zabaleno. Už jen poslední společná fotka a rozloučení se slibem, že na jaře se sejdeme zase.

PS:

„Bylo to mega dobrý. NEJ. Bylo to moc pěkné, každý rok jsou věci lepší a lepší. BYLO TO NEJ A VŹROBKY BYLY TAKY MOC KRÁSNÉ A TĚŠIM SE NA DALŠÍ VÍKENDOVKU *.  Tvoření super, když se mi něco nepovedlo. BYLO TO HEZKÉ A MOC DOBRÉ, BYLO TO SUPER. Bylo to tady úžasné, ale kromě toho jak byly holky některé divoké jinak to bylo úžasné, těším se na další. Víkendovka se mi hodně líbila, výrobky jsou nádherné, omlouváme se, že jsme byli divoké. Vtipné bylo když nám byli kluci mávat.“

Marta Jašková, Iva Ivičičová

 

Jazyk webu
Kalendář
Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.