Veselé vánoční tvoření

Je sobota 19. listopadu devět hodin a ve škole, a hlavně školní družině, je slyšet dívčí hlasy a veselý smích. „Tvořilky“ ze čtvrtých tříd se sešly, aby si vytvořily dekorace a dárečky k Vánocům. Jejich radostné povídání se neslo školou až do šesté hodiny odpolední.

Společně si za pomoci paní vychovatelky Jaškové a asistentky Ivičičové vyrobily vánoční svícen, stromeček, obrázek a girlandu. Zdokonalily své drátovací schopnosti při výrobě jablíčka, zvonečku, rybičky nebo srdíčka. Rovněž vytvořily vánoční obrázek, závěs, jmenovky na dárky,ozdobné balíčky a ozdoby na stromeček ze včelího vosku. Velkou radost budou mít jejich blízcí určitě z misek, které děvčata pokreslila barvami na porcelán.  Vedle tvoření si našla děvčata čas i na hry. Bylo to moc hezké a tvořivé odpoledne.

A co na to děvčata?

„ Moc se mi to tvoření líbilo, ale jen jak jsme dělali tu velkou sklenku  tak jsem se o ni moc bála. Bylo to moc fajn. „

„ Na víkendovce se mi moc líbilo. Vyráběla sem s kamarádkama, smála se. Bylo to super.“

„Na „tvořilce“ se mi líbilo. Těším se ,až bude další „tvořilka“ a jak budeme nové výrobky. „

„ Strašně se mi to líbilo a chtěla bych to několikrát ještě tak do 9. třídy.“

 

Marta Jašková, Iva Ivičičová

 

Jazyk webu
Kalendář
Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.