Veselé jarní tvoření děvčat 5. tříd

S přicházejícím jarem, se uskutečnilo „Veselé jarní tvoření“ pro děvčata z 5. tříd. Od toho vánočního se lišilo tím, že bylo spojeno s přespáním ve škole. A tak už od půl šesté v pátek, byl slyšet ve škole dívčí smích až do soboty šesti hodin. Během společných chvil si děvčata vyrobila různé dárečky a dekorace. Třeba brož z organzy, svítilnu se sněženkami, ozdobné kolíčky, květináč s plechovky, malovaný hrníček, krabici na tajnosti, ptáčka z látky. Nechybělo ani vyrábění z keramické hlíny. Při všem tom tvoření si děvčata našla čas na hry a taneček. Věřím, že se všem společná akce líbila.

Marta Jašková, Iva Ivičičová

PS:  A co na to děvčata?

„Víkendovka se mi líbila. Výrobky jsou krásné a moc mě bavilo tvořit. Děkujeme. A omlouváme se, že jsme zlobily. :o) „

„ Bylo to nej , snad budeme mít ještě jednu. Všechny tvořilky mě bavily a baví.“

„ Bylo to mega dobré, líbilo se mi vše a taky i když to bylo naposledy tak mě to nemrzí a chápu to. Ale určitě ať se další skvělé holky na víkendovku těší., protože to je jeden z nejlepších zážitků. Tak určitě ji neodmítejte, protože to je pěkný zážitek.“

 

Jazyk webu
Kalendář
Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.