Třídní výlet 8.AB

Osmáci v lanovém centru v Brně

S koncem školního roku jsou neodmyslitelně spjaty školní výlety. My jsme si ho letos nenechali ujít a 18. června jsme se vydali s osmáky do lanového centra v Brně – Lesné.

Den byl jako malovaný, sluníčko hřálo už od rána, a tak jsme vyrazili z Hodonína vlakem směr Brno. Pro některé byla dobrodružná už cesta tam – cestovat vlakem je totiž pro mnohé děti neobvyklým zážitkem a naučily se například, že jízdenku je nutné označit již na nástupišti😊. Také jízda tramvají skýtala mnohá překvapení: najít správnou zastávku v Brně není vždy jednoduché, přestup skupiny 30 žáků na náhradní autobusovou dopravu, vystoupit rychle na správné zastávce…

Ale na určené místo jsme přece jen všichni v pořádku dorazili. Tam na nás čekali tři sympatičtí animátoři, kteří dětem vysvětlili potřebné záležitosti a naučili je, jak zacházet s lukem, se kterým pak svedly proti sobě lítý boj dvě skupinky – Másla a Sádla.

Po krátké obědové pauze na děti čekalo další dobrodružství, naučily se lézt do výšek za pomoci jištění. Všichni překonali první obavy a vylezli na různé důmyslné překážky a přeskakovali v úctyhodné výšce z jedné na druhou. To vše pod dohledem zkušených animátorů a s potřebnou výstrojí.

Nakonec jsme se zchladili lahodným nanukem či kofolou a vydali se na stejně dobrodružnou cestu k domovu.

                                                                                         Lucie Štepníková, Hana Martínková a Marie Bartálová

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.