Stříbro ve vybíjené!

Jsme rádi, že po menší “covidové” odmlce jsme se letos opět mohli zúčastnit okresního kola ve vybíjené, které se konalo 24. 4. na ZŠ Očovská v Hodoníně. Účast byla tentokrát obzvláště hojná, sjelo se nás zde celkem devět škol. Hrálo se ve dvou skupinách. Díky rozlosování jsme jako prvního soupeře ve skupině dostali ZŠ Šardice, kterou jsme s přehledem porazili. Následoval zápas s Vracovem. Ten už byl náročnější a po celou dobu vyrovnaný. Nakonec jsme o jeden bod zvítězili. Třetím soupeřem byly Čejkovice, nad nimiž jsme vyhráli opět s velkou převahou. Na závěr skupiny nás čekal soupeř nejtěžší, a to domácí ZŠ Očov. Ale i tam to bylo nakonec těsné. Oba poločasy jsme remizovali, tudíž následovalo prodloužení. V něm jsme soupeři o dva body podlehli. Ze skupiny jsme postoupili do semifinále. Zde jsme porazili Velkou nad Veličkou a mohli se tak utkat o první místo. V tomto zápase nás Veselí nad Moravou sice porazilo, ale my jsme si domů s radostí odvezli pohár a stříbrné medaile za krásné druhé místo. Děkuji všem našim reprezentantům ze čtvrtých a pátých tříd nejen za jejich skvělou a férovou hru, při které ze sebe vydali to nejlepší, ale také za jejich příkladné chování.

Naši školu reprezentovali: Matěj Baláš, Adam Bohůn, Patrik Hubáček, Tomáš Chludil, Jakub Chudáček, Kryštof Kaňa, Tibor Koliba, Tomáš Polínek, Lucie Půlkrábková, Marek Staňa, Vilém Šebesta a Patrik Vančík

Magda Svobodová