Okrskové kolo florbal mladší žáci

V úterý 7. listopadu odehráli okrskové kolo ve florbalu mladší žáci. Do dubňanské Želvy se sjelo 6 škol. Kluci obhajovali z loňska 1. místo v okrese, takže naše ambice byly vysoké.V prvním zápase proti Čejkovicím se hoši sžívali s prostředím tělocvičny a přestože jejich výkon nebyl ideální, zvítězili přesvědčivě 5:0 (branky Vrbovský 2x, Bohůn A. 2x, Bohůn T. 1x). Ve druhém zápase nás čekaly domácí Dubňany a předvedená hra byla již o mnoho lepší. Kluci zvítězili 6:1 (branky Bohůn T. 4x, Vrbovský 1x, Esterka 1x) a zajistili si tak postup ze skupiny z prvního místa. V semifinále nás čekal nejtěžší soupeř a tradiční rival, hodonínský Očov. Z předvedených výkonů všech semifinalistů bylo jasné, že se jedná o předčasné finále. Kluci vstřelili úvodní branku (Tadeáš) a i celkově měli převahu v držení míčku i počtu střel. Bohužel všechny střely pochytal očovský brankář, nebo nemířily do branky. Jak už to tak bývá, z ojedinělé střely na naši bránu vstřelil soupeř vyrovnávací gól. Ve druhém poločase jsem dostali druhou branku a přestože snahy i střel bylo z naší strany mnoho, vyrovnat jsme již nedokázali. Kluci tak museli překonat velký smutek a nastoupit ihned po tomto utkání k poslednímu zápasu “jen” o třetí místo. Ukázali však dobrého sportovního ducha a i přes zklamání z minulého zápasu zvítězili nad Dubňany 5:2 (branky Vrbovský 2x, Bohůn T. 2, Esterka 1x). S celkovou bilancí tří výher a jedné nejtěsnější prohry jsme obsadili třetí místo. Kompletní výsledky turnaje naleznete zde: http://www.assk-hodonin.cz/florbalV_IIIH.htm

Děkuji klukům za velmi dobrou reprezentaci školy a chválím je nejen za předvedenou hru, ale i bojovnost a chování běhěm všech zápasů.

Reprezentovali nás:
brankáři: Ondra Klubus, Matěk Myška
obránci: Matyáš Vrbovský, Štěpán Žurek, Bruno Fatěna, Matěj Straka
křídla: Tadeáš Bohůn, Adam Bohůn, Filip Makudera, Patrik Hubáček
útočníci: Dominik Esterka, Marek Staňa, Filip Zlomek, Tobiáš Vaněček
                                                                                                                                                                                                                      Martin Maňas                               

Jazyk webu
Kalendář
Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.