Dívky postoupily do okresního kola

Dívky 6. – 8. ročníku se dočkaly svého turnaje ve velkém florbalu. Okrskové kolo se konalo u nás a přijely žákyně ze čtyř škol. Naše dívky bojovaly od prvního zápasu naprosto odhodlaně a také se zápas od zápasu zlepšovaly. I když mají před sebou ještě spoustu práce, jejich nasazení vedlo k úspěchu. Ze čtyř zápasů vybojovaly dvě výhry a jednu remízu, což stačilo na celkové druhé místo s postupem do okresního kola. U dívek bych vyzdvihl velký pokrok brankářek, jejich kolektiv a týmovost, což se nejvíce projevilo v povzbuzení se, když někdo chyboval a v neposlední řadě jejich nadšení ze hry. I když se napětí dalo někdy krájet, dívky si tento turnaj užily moc hezky. Děkujeme jim za jejich nasazení a gratulujeme k postupu do okresního kola. Přejeme jim, ať mají na turnaji opět mnoho pozitivních zážitků a radost z úspěchu.

Reprezentantky: Adéla Halabrinová, Natálie Blažková, Nella Opavská, Adéla Sůkopová, Kateřina Zelinková, Lucie Půlkrábková, Dominika Grégrová, Ema Pospíšilová, Aneta Zvonková, Terezie Strážnická, Adriana Jordánová, Eliška Vítová, Eva Vraňanová, Sofie Tomšejová

Dvořák, učitel TV

Jazyk webu
Kalendář
Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.