Mladší florbalisté 1. v okrese a postupují do kraje!

Po vítězství v okrskovém kole sehráli mladší žáci okresní kolo v Dambořicích 15. listopadu. Utkali se postupně se čtyřmi kvalitními soupeři a po nesmírně dramatických utkáních se nakonec radují z turnajového vítězství a postupu do krajského finále!Úvodní zápas proti Žarošicím pro nás nezačal vůbec dobře. Kluci si zvykali na mnohem menší tělocvičnu a hru 5+1. A tak brzy po začátku utkání byl stav 3:0 pro Žarošice. Po oddechovém čase a změně taktiky kluci vyrovnali hru, začali dávat i góly a nakonec s trochou štěstí zvítězili 4:3. V dalším zápase nás čekala ZŠ Strážnice, ve vyrovnaném utkání jsme nakonec byli rádi za remízu 1:1, neboť jsme přečkali i nastřelené břevno a hru v oslabení po vyloučení. I další zápas se ZŠ Církevní Veselí nad Moravou byl velmi vyrovnaný a dramatický, remíza 3:3 nás pořád při shodě dalších výsledků nechávala ve hře o celkové prvenství. K tomu bylo potřeba zvítězit o 5 gólů v posledním zápase s Dambořicemi. Po poločase bylo skóre 4:0 pro nás, dlouho se nám ale vítězný gól nedařilo vstřelit. Rozhodlo se až v samotném závěru, výhra 6:0 znamenala kýžené 1. místo v turnaji a postup do krajského finále, které se odehraje v úterý 22. listopadu ve Slavkově u Brna.

Kluky chci velmi pochválit za bojovnost, příkladné sportovní chování a rovněž všechny náhradníky, kteří fandili ostošest, byli připraveni kdykoliv naskočit a více příležitostí ukázat svůj um budou mít příští týden ve Slavkově. A tak si všichni naši skvělí reprezentanti mohli po vyhlášení výsledků s pohárem v ruce zakřičet vítězný pokřik: “Hoj, hoj, my jsme DolBoj, nevzdáváme žádný boj!”.

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Martin Maňas, učitel TV 6. a 7. ročníku

Výsledky a tabulka zde: http://assk.hodonin.sweb.cz/florbalV_IIIH.htm

Reprezentovali nás: Matěj Vacenovský, Jakub Tomčala, Peťa Bílík, Tomáš Bartál, Matyáš Vrbovský, Kristián Janeček, Lukáš Zelinka, Tadeáš Bohun, Eliáš Kaňa, Štěpán Žurek, Bruno Fatěna, Matěj Myška.

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.