Mladší florbalisté postoupili do okresního finále!

V pátek 11. listopadu sehráli žáci 6. – 7. ročníku v naší tělocvičně okrskové kolo ve florbalu. Sešla se silná konkurence škol z Očova, Ratíškovic a Dubňan. I my jsme však měli velké ambice a jak se později ukázalo, oprávněné! V úvodním utkání kluci zvítězili 7:1 nad Dubňany, když brankově zářili Kristián Janeček a Matyáš Vrbovský, autoři všech sedmi gólů. Skvělý výkon však podalo celé družstvo. Druhé utkání mělo punc finále, nastoupili jsme proti favoritovi z Očova, jehož většina hráčů hraje závodně. Ačkoliv měli Očovští technickou převahu, na naší straně byla bojovnost a domácí divácká kulisa. Výborně nám vycházely rychlé protiútoky, ze kterých jsme nešťastnému Očovu sázeli jeden gól za druhým. A protože výborně zahrála obrana i brankář, překvapivé, ale naprosto zasloužené vítězství 10:4 bylo na světě! Kluci byli v transu a po závěrečném hvizdu rozhodčího vypadala jejich radost jak ve finále mistrovství světa :-). Však také porazit Očov ve florbale se nestává každý den… V posledním utkání jsme proti Ratíškovicím výhrou 5:1 potvrdili postup do okresního finále, které odehrajeme již v úterý 15. listopadu v Dambořicích. Držte klukům palce!

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Martin Maňas, učitel TV 6. – 7. ročníku

Poděkování za skvělý výsledek a příkladnou reprezentaci školy si zasloužili:

brankáři: Matěj Vacenovský, Matěj Myška, Ondra Klubus
obránci: Kuba Tomčala, Peťa Bílík, Tomáš Bartál
útočníci: Kristián Janeček, Matyáš Vrbovský, Tadeáš Bohůn, Eliáš Kaňa, Štěpán Žurek, Bruno Fatěna

Tabulka okrskového kola zde: http://assk.hodonin.sweb.cz/florbalV_IIIH.htm

 

                        

                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

 

 

 

Jazyk webu
Czech CS English EN Ukrainian UK
Kalendář
Červen 2023
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.