Malá kopaná

Hoši 8. a 9. tříd se zúčastnili turnaje v malé kopané. Dříve bývala i okrsková kola, letos se konalo přímo okresní kolo. Do Blatnice pod Svatým Antonínkem jsme přijeli spolu s dalšími sedmi školami. Devět týmů se rozlosovalo do dvou skupin a my jsme se dostali do té početnější, tedy pětičlenné. Ve skupině se nám dařilo, vyhráli jsme tři zápasy ze čtyř. Velmi smolně jsme podlehli v posledním zápase 1:0 a to nás poslalo do semifinále z druhého místa. V tom jsme podlehli budoucímu vítězi tohoto turnaje Lipovu. V boji o třetí příčku jsme se setkali opět s Velkou nad Veličkou, kterou jsme ve skupině porazili 1:0. Soupeř to byl velmi nepříjemný. Počet faulů na kluky jim chuť hrát fotbal nepřidal. Hoši bojovali, vytvářeli velký tlak na soupeře, ale míč za branku soupeře nemohli dostat. Konečné čtvrté místo bylo tak pro kluky spíše „hořkou tečkou“, než radostí z tohoto umístění. Hoši si zaslouží velkou pochvalu za jejich odhodlání a bojovnost, kterou museli mít v celkovém součtu více jak 120 minut hry. Hochům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Reprezentanti: Štěpán Košutek, Kryštof Sasínek, Ondřej Matyáš, Kryštof Žurek, Adam Zavoral, Adam Petrjánoš, Jiří Zhříval, Jakub Třešek, Michal Toman, Patrik Oujezdský

Dvořák, učitel TV