Škola v přírodě s páťáky

Na přelomu indiánského měsíce sazenic a měsíce růží se čtyři indiánské kmeny usídlily v osadě Velké Karlovice. Během pěti dní si indiáni a indiánky z pátých tříd měřili své síly ve vědomostech, vytrvalosti, obratnosti, síle, bystrosti, rychlosti, tvořili si kmenový totem, stavěli indiánské obydlí, za své snažení byli náčelnicemi odměňováni indiánskými pery.

Vystoupali na obhlídku nových lovišť na rozhlednu Miloňová, seznámili se s historií, tradicemi a řemesly místních obyvatel při návštěvě muzea, vypravili se ke Karlovskému jezeru, tak jako Vinnetou ke Stříbrnému jezeru, zaplavali si ale až v aquaparku Vodní svět ve Velkých Karlovicích, kde s radostí sjížděli po tobogánu.

Pět dní rychle uteklo a čekal je návrat do domovských lovišť, než tam však dorazili navštívili ZOO Lešná u Zlína.

Všechny náčelnice věříme, že se indiáni a indiánky vrátili s hezkými zážitky, že si vytvořili nová přátelství a upevnili přátelství původní a o to nám šlo. Všichni si zaslouží pochvalu, byli bezvadní.

Hodnocení některých zúčastněných indiánů a indiánek:

Škola v přírodě se mi líbila, protože jsme se více poznali. Zajímavý a dobrodružný týden, byla to doslova bomba.

Škoda, že tam příští rok nejedeme znovu.

Škola v přírodě se mi líbila, škoda, že je to poslední s paní učitelkou Zemanovou.

Škola v přírodě se mi líbila, bavilo mě to tam, rád bych tam byl déle.

Moc jsem si to užila, příroda byla nádherná, všechno se mi líbilo. Doufám, že ostatním taky.

Bylo to super, moc jsem si to užil. Dávám škole v přírodě pět z pěti hvězdiček.

Hezky vymyšlené hry a výlety, moc jsem si to užila a chtěla bych zopakovat.

Škola v přírodě byla dobrá, budu mít krásné vzpomínky.

Chtěla bych poděkovat všem rodičům za větší i menší dary, spolku rodičů za uhrazení cestovného, truhlářství Bílík za upomínkové medaile, dětem za bezva atmosféru a hlavně kolegyním – náčelnicím za spolupráci.

Mgr. Alena Zemanová

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.