Duben v 2. oddělení ŠD

Měsíc duben je ve školní družině plný rozmanitých a lákavých aktiv. Nejdříve nás potěšilo brzké teplé a slunné počasí. Na školní zahradě jsme pozorovali rozkvétající stromy, keře, hmyz a ptáky. Zasportovali si na hřišti, průlezkách a venkovní trampolíně. Po teplých dnech udeřila zima, a tak jsme se dali do práce v družině.

Děti sázely do květináčů fazole, které si budou ošetřovat po dobu jejich růstu. Společně jsme si do truhlíků zasadili semínka rajčat. Teď jenom čekáme, až je přesadíme a zasadíme do vlastní zahrádky.

Dále nás čekala dopravní tématika s různými dopravními úkoly, kvízy, tajenkami. Děti si zahrály dopravní pexeso ve dvou družstvech. Děvčata pracovala na výrobě plánu středu obce a okolí s dopravní tématikou. Chlapci si zase vyráběli dopravní prostředky z kartonů. Práce se všem velice vydařila a musím je všechny velmi pochválit za přístup ke společné práci. Do družiny děti přišel navštívit policista pan Petr Zámečník, který s dětmi vedl besedu o bezpečnosti a chování v silničním provozu.

Den Země jsme oslavili besedou a úkoly, které nám připravili žáci 9. tříd s paní učitelkou Janou Buchtovou. Program byl zajímavý a zábavný. Tímto bych chtěla všem poděkovat, kteří se na této akci podíleli.

Také nám ještě zbyl čas na tělocvičnu, ve které děti rády běhají, závodí, hrají míčové hry a jen tak se společně hrají.

Vladimíra Pavková

Jazyk webu
Kalendář
Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.