Chovatelský kroužek ve ŠD

Po celý školní rok budou pracovnice Centra ekologické výchovy Dúbrava Hodonín navštěvovat se svým programem děti ve školní družině. Cílem těchto návštěv je rozvoj pozitivního vztahu k přírodě, rozšiřování znalostí z oblasti přírody, včetně její ochrany a možnost se sblížit s některými zvířaty.

První měsíc se děti společně seznámily s programem, který je bude doprovázet po celou dobu. Povídali si o přírodě, její ochraně a také se paní lektorka ptala, jestli někdo má zvířátko a jak se o něho stará. Mohli si společně prohlédnout králíky, morčata, myši, křečky.. Také si je mohli pochovat, pohladit, nakrmit. Nechyběly také zajímavé otázky, na které jim paní lektorka s úsměvem odpovídala. V dalších hodinách se děti dověděly podrobnější informace o křečkovi a agamě vousaté. Také si zahrály hry na zvířátka, poznávaly jejich příbytky a poznávaly jednotlivé rodiny zvířat. Děti hodiny velmi zajímaly a těší se na další setkání s pracovnicemi ekocentra Dúbrava.

Vladimíra Pavková, vychovatelka ŠD

Jazyk webu
Kalendář
Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.