Angličtina v ZOO

Ve středu 25.1. jsme se v rámci projektu do angličtiny „Animals“ vypravili s našimi šesťáky do hodonínské ZOO. Mohlo by se zdát, že výlet do ZOO v lednu není dobrý nápad, ale pro náš projekt to bylo, jak se ukázalo, ideální. Kromě ošetřovatelů jsme se totiž potkali „jen“ se zvířaty. A to byl náš hlavní cíl. Zjistit o nich co nejvíce informací a připravit malou prezentaci pro ostatní spolužáky. Samozřejmě v angličtině. Výlet se nám vydařil, žáci pilně pracovali a ti nejrychlejší měli čas si nerušeně projít znovu celou ZOO nebo si koupit něco na zahřátí v kiosku. Prezentace nás ještě čekají; jsou totiž spojeny s hodinou výtvarné výchovy, ve které si žáci vyrobí to „své“ zvířátko a společně pak vytvoří celou ZOO.

Na výsledek se moc těšíme!

                                                                                                                                                                                                         Pavlína Salajková, Petra Straková, Martina Trojanová, vyučující 

Jazyk webu
Czech CS English EN Ukrainian UK
Kalendář
Červen 2023
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.