Červen v 1. oddělení ŠD

Měsíc červen byl jiný než předchozí měsíce. Jednak to byl poslední měsíc ve školním roce, jednak  také proto, že jsem se ho zúčastnila jen pozorováním prostřednictvím technických vymožeností. Již koncem května jsem se podrobila operaci kolene, takže celý červen jsem dění ve školní družině sledovala přes zprávy a fotografie od paní asistentek, které mě zastupovaly.

Děti dokončily dárečky a přáníčka pro tatínky ke Dni otců, věnovaly se společným činnostem. Po celý měsíc červen bylo hezké a slunečné počasí, proto jej využívaly k hrám a zábavným chvilkám na školní zahradě a v lesíku, kde je stále co objevovat.

Společně jsme se pak sešli  poslední středu v tomto školním roce. Popřáli jsme červnovým a

prázdninovým kamarádům k narozeninám, povyprávěli si zážitky z družinového roku a celého měsíce  a vyhodnotili celoroční hru.  Jako každý rok, tak i letos, čekala děti společná akce obou družin-zmrzlina a návštěva farního hřiště.

Chtěla bych všem žákům poděkovat za společné chvíle ve školní družině a popřát jim slunečné a pohodové prázdniny :o)).

Marta Jašková

PS: Všem dětem děkuji za milé dárečky a psaníčka, která mi udělala velkou radost. Těším se, že se s některými uvidím ještě příští školní rok. A ti ostatní nás mohou přijít navštívit.

Září 2019
« Srp