Březen ve 2. oddělení ŠD

Měsíc březen, první jarní měsíc děti ze školní družiny zahájily novou etapou celoroční hry „Školička pěšáka“. S přicházejícím jarním počasím se vypravíme na cestu do přírody, na návštěvu hradů, do zoo. Co si máme na výlet připravit do batohu? Jaké důležité oblečení si zabalit? Jaké důležité turistické mapy vzít s sebou? CO všechno patří a k čemu nám slouží KPZ /krabička poslední záchrany/? To všechno si děti ve školní družině vyrobily na výlet. Zahrály si hru „Na pěšáka“, kterou musíme ještě dohrát v dalším měsíci. Plnili jsme smyslové hry, úkoly, které patří k této etapě.

Nezapomněli jsme také na březen, měsíc knihy. V kruhu jsme si vyprávěli o knihách, kdo z nás navštěvuje knihovnu, přečetli si příběhy z knihy.

Blížící se velikonoční svátky a příchod jara si děti zpříjemnily malováním jarních obrázků, vyráběly zajíčky jako zápichy do květináčů, barvily vajíčka dekoraci na velikonoční stůl. Velkou zábavou bylo modelování velikonočních tvarů, které si děti vyzkoušely z marcipánu. Tato činnost je velmi zaujala a bavila.

                                                                                                                     Vladimíra Pavková

 

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP