Vybíjená

V pondělí 22. 4. se vybraní žáci pátých a čtvrtých tříd zúčastnili okrskového kola turnaje ve vybíjené, které se konalo na ZŠ Očovská v Hodoníně. Spolu s námi a pořádající školou se zde utkala ještě ZŠ Čejkovice a ZŠ Vančurova. Hrálo se systémem “každý s každým.” Jako první nás čekala ZŠ Čejkovice, kterou jsme porazili 9:3. Druhé utkání bylo velmi napínavé. Se ZŠ Vančurova jsme v prvním poločase vyhráli, druhý poločas byl vyrovnaný, ale nakonec přálo štěstí více ZŠ Vančurova, která nás v konečném výsledku 12:13 o jeden bod porazila. Nejtěžší soupeř nás čekal nakonec. Hráči domácí školy Očovská byli silní, ale pustili jsme se do hry s vervou, a přestože jsme jim podlehli, uhráli jsme s nimi ze zúčastněných škol největší počet bodů. Za konečný výsledek 11:20 se určitě stydět nemusíme. ZŠ Očovská se stala zaslouženě celkovým vítězem a postupuje do okresního kola. Z dalších tří škol jsme získali nejlepší skóre a skončili jsme tak na krásném druhém místě. Děkuji všem našim reprezentantům za dobrou a férovou hru i za jejich příkladné chování.

Naši školu reprezentovali: Matěj Baláš, Terezie Bartová, Jindřich Doležal, Marek Hlačina, Tomáš Chludil, Kryštof Kaňa, Silvie Kobzíková, Jaroslav Lokos, Tomáš Polínek, Vilém Šebesta, Adina Štohandlová a Ludmila Vančíková