Vracovský triatlon

Závěrem školního roku se opět konal Vracovský triatlon. Naši reprezentanti v neděli odpoledne vyjeli do Vracova na kolech. V horkém odpoledni se cestou svlažili ledovým pitím nebo zmrzlinou ve Svatobořicích a cestu všichni zvládli. Po příjezdu si projeli trasu závodu a mohli se věnovat zábavě v areálu koupaliště.

Závody začali mladší hoši, které nakonec reprezentoval pouze Bruno Fatěna. V konkurenci asi 12 hochů se mu podařilo nechat všechny soupeře za svými zády a prvenství mu tak právem patřilo.  V mladších dívkách se na start závodu postavily hned čtyři reprezentantky a všechny náročný závod zvládly. Nella Opavská se během závodu probojovala až na první místo a hned za ní se umístila Nela Mikulicová. Dominika Grégrová i Aneta Zvonková doběhly mezi dalšími v pořadí. Ve starších dívkách se nejlépe vedlo naší favoritce Stele Knotové, která bojovala o prvenství, v závěru však brala druhé místo s tím, že do závodu dala naprosté maximum. Čtvrtou příčku obsadila ještě Elen Esterková a velmi slušným výkonem se zapsala také Simona Müllerová. Ve starší kategorii hochů nás reprezentoval pouze Vojtěch Svoboda, který jako jediný statečný žák devátého ročníku měl nejvíce odvahy. Nejnáročnější závod zvládl velmi dobře a umístil se na 2. místě. Z triatlonu si tak odvážíme nejen 5 medailí, ale také mnoho zkušeností a zážitků. Všem reprezentantům gratulujeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Dvořák, učitel TV

Červenec 2024