Úspěchy v přespolním běhu

Ve středu 20. září jsme se zúčastnili první sportovní soutěže v novém školním roce – přespolním běhu. Za krásného počasí se soutěž uskutečnila v lesoparku U Červených domků v Hodoníně a naše škola získala první pohár i medaile! Na soutěž jsme odjížděli citelně oslabeni především v chlapeckých kategoriích. I přesto dokázali všichni naši běžci a běžkyně zabojovat a umístit se na předních příčkách. V mladších žácích kluci obsadili krásné 4. místo ze 12 škol. Mladší žákyně bojovaly, ale na lepší než 7. místo z devíti škol to nestačilo. Hoši 8. a 9. třídy závodili „pouze“ ve čtyřech, což znamenalo, že musí doběhnout všichni v dobrém čase. To se podařilo a skončili na 4. místě. Starším dívkám unikl těsně postup za vítězným družstvem, umístili se tak na úžasném 2. místě, což je největší úspěch letošního přespolního běhu z naší školy! Individuálně se umístila na 3. místě Stela Knotová a hned za ní Valentýna Rygarová. Kompletní výsledky budou zde v příštím týdnu: http://assk-hodonin.cz/ATLETIKA.htm

Děkujeme všem za skvělou sportovní reprezentaci školy! 

Reprezentovali nás: Filip Makudera, Ondřej Herka, Martin Herka, Aleš Bařina, Štěpán Žurek, Dominik Esterka, Jonáš Fatěna, Jakub Tomčala, Matyáš Vrbovský, Kristián Janeček, Alena Schovánková, Nella Opavská, Markéta Ilčíková, Dominika Grégrová, Aneta Zvonková, Stela Knotová, Valentýna Rygarová, Agáta Fatěnová, Adriana Jordánová, Iva Pospíšilová, a Eva Vraňanová

M. Dvořák, M. Maňas, učitelé TV

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.