Třídní výlety na 2. stupni

Konec června se na 2. stupni nesl v duchu třídních výletů. 6.A se vypravila na pěší výlet za sladkou odměnou do Mutěnic, na cestě zpátky je čekalo překvapení v podobě šifrované hry s pokladem na konci. Všichni své úkoly zvládli a záměr se podařil. Program 6.B začal hrami a opékáním na farním hřišti a pak jsme také nabrali směr Mutěnice, kde nás čekalo lahodné mražené občerstvení. Plánovaný výlet  7. A  do Ivančic se ze zdravotních důvodů odložil a místo toho si udělali filmový den ve škole, kdy zhlédli vybrané filmy a nechybělo ani výborné občerstvení.😊 7. B se vydala letos do Brna, kde se vyřádili v Bruno family parku a na zpáteční cestě se občerstvili v Olympii.

Výlet 8.AB se uskutečnil na Lučině, kde žáci přespali ve stanech. Náplní bylo koupání v rybníce, na koupališti, opalování, několik procházek po okolí a třeba večerní zpívání táborových písní. Dvoudenní výlet se vydařil a žáci si jistě odnesli spoustu intenzivních i pozitivních zážitků.

Obě třídy deváťáků v horkém letním počasí vyrazily na výlet do Mikulova. Nejdříve vyšlapali na Svatý Kopeček a pak se rozdělili na dvě skupiny. Ti odvážnější pokračovali v cestě ke zdejšímu známému lomu a druhá část sešla do centra města, kde si prohlédli památky a zchladili se zmrzlinou.

Jsme rádi, že se výlety vydařily, společně jsme strávili pěkné chvíle a poznali nová místa. Teď už prázdninám zdar a budeme se těšit na skvělé zážitky při výletech zase za rok.J

za učitele 2. stupně Alena Tlachová

Červenec 2024