Slavnostní rozloučení deváťáků na Obecním úřadě

Dne 25. června se na Obecním úřadě konalo slavnostní zakončení devítileté školní docházky. V obřadní síni Obecního úřadu se sešli žáci 9. A a pak i 9. B. Byli přivítáni a pak promluvila paní starostka Eva Rajchmanová, povzbudivou řeč pronesl i pan ředitel Martin Maňas. Přítomni byli též učitelé 2. stupně. Vzhledem k mimořádným opatřením bylo zde žákům vydáno vysvědčení a byly předány také pochvaly a ocenění. Deváťáci se podepsali do kroniky a symbolickým posledním zazvoněním se rozloučili se školní docházkou. Celé setkání provázela slavnostní atmosféra.

Sociální sítě
Jazyk webu
Kalendář
Červen 2026
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.