Setkání školních parlamentů

Dne 21. 2. 2024 se konalo v Hodoníně setkání školních parlamentů s názvem Dobrá praxe napříč parlamenty.  Součástí tohoto setkání bylo vyhlášení výsledků hlasování v soutěži školních parlamentů stejného názvu, do které jsme se zapojili i my. Program začal úvodním slovem  a představením poroty. Potom dostaly všechny zúčastněné školy této soutěže prostor na prezentaci a soutěžit ještě o cenu poroty. Po prezentacích následovalo vyhlášení výsledků, na které jsme s napětím čekali.  V on-line hlasování jsme skončili na krásném třetím místě za ZŠ Červené domky a Vančurova a rádi bychom tímto poděkovali za posílené hlasy. Cenu poroty získala ZŠ Vančurova. Dále už nás čekal workshop s ostatními parlamenťáky a také se členy poroty, což byli: Ing. Eva Rajchmanová – senátorka ČR, Mgr. Tomáš Magnusek – režisér, herec a učitel, Tomáš Makudera – starosta Dolních Bojanovic, Vojtěch Salajka a Ing. Ondřej Fialík – místostarostové Hodonína, Mgr. Bc Michaela Klepáčová, DiS. – vedoucí odboru sociálních věcí a školství v Hodoníně, Šárka Látalová – ředitelka SVČ Hodonín a Mgr. Tomáš Klásek – starosta Lužic. Zakončení celého programu byla diskuze s již zmíněným panem režisérem Magnuskem. Všichni jsme si toto setkání moc užili a našli novou inspiraci.

za školní parlament Josef Bartál

Jazyk webu
Kalendář
Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.