Prvenství obhájeno!

Po druhé v historii se naše škola zúčastnila soutěže ve skoku vysokém, která se uskutečnila ve Velké nad Veličkou. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích – starší, mladší dívky a hoši. Za naši školu přijelo soutěžit 8 žáků, kteří se snažili uspět mezi 9 dalšími školami a celkem 16 týmy. V mladší kategorii se nejlépe umístila Eliška Vítová a to na 5. místě. Ve stejné kategorii hochů se velmi dobře dařilo Matyášovi Vrbovskému, kterému výkon 155 cm stačil na velmi hezké 2. místo. Starší dívky se navzájem velmi podporovaly a naše Stela Knotová byla jediná, která překonala hranici 145 cm. 1. místo si tak krásným výkonem právem zasloužila. Mezi staršími hochy bylo z „dlouhánů“ cítit velké odhodlání. Náš Tomáš Bartál se soustředil na každou výšku a bez jediné chyby se probojoval mezi nejlepší tři, kteří se pokoušeli zdolat 165 cm. To se nepovedlo ani jednomu z nich a Tomáš se tak díky nejlepšímu zápisu umístil na 1. místě. Díky tak skvělým výkonům se naše škola umístila na celkovém 1. místě a obhájila tak prvenství z loňského roku. Putovní pohár tak zůstal v naší škole. Všem reprezentantům gratulujeme k tak skvělému úspěchu a přejeme hodně dalších radostí a zážitků ze sportu.

Reprezentanti: Stela Knotová, Tomáš Bartál, Matyáš Vrbovský, Eliška Vítová, Valentýna Konečná, Valentýna Rygarová, Sofie Tomšejová a Aleš Bařina.

Dvořák, učitel TV