Postup do krajského kola!

Dnes 16. 11. se na naší škole uskutečnilo okresní finále ve velkém florbalu dívek 6. až 8. ročníku. O prvenství a postup do krajského kola se utkaly školy z Velké nad Veličkou, Blatnice, Žarošic, Strážnice Školní a Dolních Bojanovic. Na začátku se vědělo, že Žarošice přijely hrát mimo soutěž, jelikož měly i žákyně 5. ročníku, čímž porušily pravidla (stanovené AŠSK). Naše holky do prvního zápasu proti Blatnici nastoupily docela bojácně. Chyby se množily rychlostí blesku, ale přesto se podařilo utkání zvládnout a vyhrát 2:1. V druhém zápase proti Strážnici bylo vidět značné zlepšení a bylo holky za co chválit. I když výhra nebyla plodná na branky, výsledek 2:0 byl dostačující. Zápas proti Žarošicím měl zcela jiný náboj, museli jsme uhlídat hráčku, která měla skvělou techniku včetně střel na bránu. I když se holky velmi snažily, všechny průniky se uhlídat nepodařilo. Vyrovnané utkání ale skončilo ve prospěch Žarošic (2:1). Do posledního utkání vstupovaly oba celky se stejným počtem bodů i se stejným skóre. Remíza proti Velké nad Veličkou by tedy nestačila ani jednomu. Celý zápas je holky tlačily, ale dělaly i velké chyby, které vedly k vylučování a nejistotě. V jednom oslabení se nám podařilo skórovat a těsný výsledek 1:0 se podařilo uhrát až do konce. Dívky tak postupují z 2. místa do krajského finále. Dívkám děkujeme za bojovnost, vytrvalost a odhodlanost reprezentovat školu. Gratulujeme k postupu a přejeme, ať se jim v krajském kole daří!

Dvořák, učitel TV

Jazyk webu
Kalendář
Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.