Pohár rozhlasu mladších žáků a žákyň

V úterý 7. května se atletické soutěže Pohár rozhlasu zúčastnili i naši mladší žáci a žákyně. Za deštivého počasí srdnatě bojovali na stadionu U Červených domků v Hodoníně. V konkurenci 14-ti škol se neztratili! Výkony byly ovlivněny mokrou dráhou, podmínky ale byly stejné pro všechny školy. Závodilo se v běhu na 60m, skoku dalekém, skoku vysokém, vytrvalostním běhu (1000m hoši a 600m dívky), hodu kriketovým míčkem a štafetě 4x60m. Výsledky jednotlivců se sčítaly do celkového pořadí škol.
Hoši obhajovali loňské 3. místo, ale již v nové, mladší sestavě. Přestože si kluci vinou nervozity či špatného počasí neudělali osobní rekordy, nicméně nakonec obsadili velmi hezké 4. místo ze 14-ti škol! Děvčata obhajovala z loňska dokonce stříbro, přes veškerou snahu nakonec holky obsadily slušné 8. místo ze 12-ti škol. Oceňujeme poctivý přístup a bojovnost všech našich atletů i atletek a společně s panem učitelem Dvořákem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a poctivé účasti na trénincích před závodem.

Reprezentovali nás:
hoši: Aleš Bařina, Štěpán Žůrek, Jan Řezáč, Tadeáš Bohůn, Filip Makudera, Bruno Fatěna, Viktor Čepák, Tonda Polášek, Dominik Esterka a Patrik Hubáček
dívky: Tereza Kolajová, Aneta Zvonková, Nella Opavská, Dominika Grégrová, Nela Mikulicová, Ema Pospíšiloví, Viola Šimková, Lucie Půlkrábková, Adéla Komosná a Natálie Blažková

                                     

                                                                                                                                                                                                                                               M. Maňas a M. Dvořák, učitelé TV

 

Jazyk webu
Kalendář
Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.