Okrskové kolo ve vybíjené

Ve čtvrtek 12. 4. se na naší škole konalo okrskové kolo turnaje ve vybíjené žáků 4. a 5. tříd. Dívky zde měly pouze jediné soupeřky z Čejkovic, jež v obou zápasech s přehledem porazily. Postupují tak do okresního kola, které se uskuteční 24. 4. na ZŠ Očov v Hodoníně. Gratulujeme! Hoši se utkali ve smíšené kategorii s družstvy z Ratíškovic, Prušánek a Čejkovic. Ratíškovice i Prušánky zdolali, finálový zápas sehráli s Čejkovicemi. Byl to lítý vyrovnaný souboj od začátku až do konce. Zpočátku jsme vedli, poté bylo skóre dlouhodobě vyrovnané, na závěr však Čejkovice s rozdílem tří vybitých zvítězily. Nám tedy přísluší 2. místo, čímž chlapcům k jejich velkému zklamání o vlásek postup do okresního kola unikl. Patří jim však velké uznání za jejich urputnost a nasazení, s jakým do všech zápasů vstupovali a vydrželo jim až do poslední vteřiny. Děkuji všem zúčastněným za reprezentaci naší školy ve hře i ve vzorném chování, panu učiteli Dvořákovi za organizaci celého turnaje a všem, kteří usilovně povzbuzovali a přispěli tak ke skvělé atmosféře. Dík patří  také všem dětem, které po celý školní rok brzy ráno vstávaly a s nadšením a v hojném počtu kroužek vybíjené navštěvovali.

Mgr. Magda Svobodová

   

Jazyk webu
Kalendář
Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.