Nohejbalový turnaj starších žáků

Pro žáky 8. ročníku se ve Velké nad Veličkou uskutečnil turnaj v nohejbalu. Reprezentanti z 10 škol byli rozlosováni do dvou skupin po pěti, kde se hrálo systémem každý s každým a poté nejlepší dva týmy do křižného semifinále. Před turnajem onemocněl pan ředitel, který s hochy pravidelně trénoval. Onemocněl také Kristián Janeček, který mohl být rozdílovým hráčem. Vzali jsme náhradníka Lukáše Zelinku, který vždy zvládl odehrát vše takřka bez chyb. Hoši mají nohejbalové dovednosti na „slušné“ úrovni, ale v tomto sportu hraje velkou úlohu psychika, která musí být po celou dobu hry optimálně nastavena. Není to lehká úloha, ale nechybělo mnoho do postupu ze skupiny do semifinálových bojů. O 5. místo se tak postavili na hrací plochu proti Lipovu, nad kterým zvítězili celkem suverénně 2:0. Pozitivní je, že hoši ví, co je dělilo od možnosti lepšího umístění. 5. místo v okrese není tedy nijak oslňující, ale ostudu rozhodně neudělali. Klukům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme úspěchy v dalších soutěžích, třeba za rok ve stejné sestavě v nohejbalu. Pro více informací odkaz zde: http://assk-hodonin.cz/nohejbal_IVH.htm

Reprezentanti: Jakub Tomčala, Matyáš Vrbovský, Matěj Vacenovský, Lukáš Zelinka

Dvořák, učitel TV

Jazyk webu
Kalendář
Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.