Mladší nohejbalisté 2. v okrese!

Pěkného úspěchu dosáhla čtveřice našich žáků J. Tomčala, J. Bohun, M. Vrbovský a K. Janeček, kteří se v okresním kole v nohejbalu umístili na skvělém 2. místě. Turnaj se odehrál  ve středu 20. dubna ve sportovní hale ve Velké nad Veličkou.Úspěch je o to cennější, že rovnou tři naši nohejbalisté jsou teprve šesťáci, tudíž mohou ve stejné kategorii startovat i příští rok a své umístění případně ještě vylepšit :-).  V úvodním zápase kluci porazili ZŠ Strážnici “B” 2:0 na sety, i když jejich výkon ještě nebyl stoprocentní. Ale tak už to v prvním zápase bývá a kluci se zlepšovali zápas od zápasu. Ve druhém utkání nastoupili proti pozdějšímu vítězi ZŠ Velká nad Veličkou. Minimálně v prvním setu kluci mohli zvítězit, prohráli ho těsně 10:8, když soupeři “darovali” 4 zkažené servisy. To se podepsalo na jejich psychice a výkonu ve druhém setu a celkové porážce 2:0 na sety. V dalších zápasech už hráli kluci uvolněně a velmi dobře. Postupně porazili ZŠ Ratíškovice 2:1, ZŠ Lipov 2:0 a ZŠ Strážnice “A” 2:0. S bilancí 4 výher a jedné porážky obsadili 2. místo z šesti zúčastněných družstev. Chválím kluky nejen za předvedený výkon a hru, ale i za snahu, bojovnost a příkladné chování po celou dobu turnaje!