Mladší florbalistky 1. v okrese!

Dívky III. kategorie (6.-7. ročník, nebo 8. ročník nar. 2009) se zúčastnily turnaje ve velkém florbalu, který se konal na naší škole. V okresním kole bylo 5 škol vč. naší.  Po loňském „neúspěchu“, kdy dívky neuhrály ani jeden bod, bylo znát, že letos se o body chtějí „poprat“ mnohem více. Měly slíbeno, že v případě 1. místa dostanou pohár, který bude naplněn zmrzlinou. A tak se rozhodly jít za svým „snem“. První zápas se jim vydařil, i když jsme museli ještě doladit spoustu maličkostí. Výhra nad Žarošicemi 4:2 nás velmi potěšila. V druhém zápase jsme tušili, že půjde o náročný zápas, který může být zásadní. Změna taktiky byla tak na místě a vyplatilo se. Dívky v těžkém zápase porazily Velkou nad Veličkou 2:0. Další zápas byl proti Blatnici, která se na turnaji objevila po několika letech. Byl to velmi kvalitní soupeř a zápas byl velmi vyrovnaný. Velmi smolným způsobem skončila 1. půle zápasu, kdy holky inkasovaly branku dvě vteřiny před koncem. O to víc daly všechny síly do druhé půle, podařilo se jim vstřelit dvě branky a utkání tak skončilo 2:1. Emoce plné radosti a nadšení byly na dívkách opravdu zřetelné. Do posledního zápasu s Dambořicemi jsme nechali hrát úplně všechny, o to víc ty, které si v předchozích zápasech zahrály méně. Zápas nebyl zpočátku snadný, ale nakonec si holky vybojovaly výhru 6:3 a zaslouženě postoupily z 1. místa do krajského kola, které se uskuteční 24. 11. v Blansku. Dívkám velmi gratulujeme k prvenství v okrese a děkujeme za jejich bojovnost, odhodlanost a týmovost. Přejeme jim také, ať se jim v Blansku daří a mají ze sportu co nejvíce radosti, jako tomu bylo při dnešním turnaji.

 

Reprezentantky: Helena Blažková, Karla Šimková, Terezie Strážnická, Pavla Hubačková, Barbora Herková, Barbora Sůkopová, Valentýna Rygarová, Adriana Jordánová, Eva Vraňanová, Tereza Půlkrábková, Kateřina Bartová, Sára Blažejová, Dominika Grégrová, Tereza Kolajová

 

Marian Dvořák, učitel TV

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.