Duben v 2. oddělení ŠD

V měsíci dubnu děti čekala spousta práce s velikonočním tvořením různými technikami i materiály při výrobě dekorací z keramické hlíny, vajíček či osení. Děti měly velkou radost ze sbírání velikonočních vajíček, které jim připravila paní vychovatelka ve školní zahradě. Hledání nebylo však jednoduché, jak si mnozí mysleli. Ale nakonec byli všichni úspěšní a čekalo je čokoládové vajíčko.

Pokračovali jsme v další etapě celoroční hry „Knihovna“. Posledním úkolem byla výroba vlastní knížky, do které si mohou děti kreslit a psát.

Děti začaly hrát družinový turnaj. Byla to logická hra „Lodě“, kterou hrají ve dvojicích. Pro některé je tato hra novinkou, proto se museli více soustředit na hru.

Jako každý rok děti zahájily jarní výzdobu barevnými kytičkami, které nám zdobí chodbu družiny. Letos jsme si vyseli hrách, o který se každý musí starat.

Přišel nás do družiny navštívit policista pan Petr Zámečník. Velmi pěknou přednáškou zaujal děti a hlavně si všichni zopakovali znalosti o bezpečnosti v silničním provozu. Dále děti pokračovaly v družině v různých dopravních aktivitách – poznávaly dopravní značky, hrály pexeso, plnily dopravní úkoly a řešily situace na silnici.

Slunečné dny jsme společně strávili na školní zahradě, hřišti a průlezkách. Také děti lákala tělocvična, ve které rády běhají, závodí a hrají míčové hry.

Vladimíra Pavková, vychovatelka ŠD

Jazyk webu
Czech CS English EN Ukrainian UK
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.