Druhá místa v ČEPS Cupu!

Florbalového turnaje se dočkali i prvostupňoví reprezentanti, když se zúčastnili ČEPS Cupu, který se pořádal u nás v Dolních Bojanovicích. Hochům přijelo z okolních škol pět soupeřů. Podařilo se jim porazit Čejkovice, Dubňany, Žarošice i Dambořice. Jediný tým, kterému podlehli a který nakonec postoupil, byl Hodonínský Očov. Hoši si tak díky své urputnosti a velké bojovnosti zasloužili umístění na druhé příčce.

Dívkám přijely pouze dva týmy soupeřek. V prvním utkání si celkem suverénně poradily s Dambořicemi. Druhé utkání proti Žarošicím bylo přesně opačné. I přes tři vstřelené branky nás soupeřky rozstřílely. Dívky se po tomto zápase také umístily na druhém místě.

Hoši i dívky udělali za poslední dobu velký pokrok a jsou pro reprezentaci školy slibnou budoucností. Radost z tohoto sportu, motivace do příštích let, a především mnoho zážitků z turnaje, to vše bylo naším cílem, který byl tímto splněn na sto procent. Reprezentantům děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme k úspěchu.

Reprezentanti:

Hoši: Tomáš Polínek, Vilém Šebesta, Matěj Baláž, Kryštof Kaňa, David Obrtlík, Jakub Obrtlík

Dívky: Adina Štohandlová, Rozálie Dvořáková, Ludmila Vančíková, Klára Olejníková, Lucie Hubáčková, Marie Opavská, Anna Bařinová

Dvořák, učitel TV

Jazyk webu
Kalendář
Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.