Úspěch na krajském finále ve florbalu!

Velké zkušenosti nasbíraly naše holky 6. a 7. tříd na krajském finále ve florbalu, které se konalo v Pohořelicích 28. 11. 2019. Ze skupiny postoupily z 1. místa se skórem 8:0. Hrály odhodlaně a přes drobné chybičky ovládly skupinu naprosto zaslouženě. V semifinále se utkaly s Brnem, se kterým nasbíraly hned několik zkušeností. Zkušeností určitě byla první obdržená branka po devíti zápasech. Přesto vedly 3:1, ale došlo k několika nepříjemným atakům ze strany protihráček a holky to značně rozhodilo. Obdržená branka na 3:3 minutu před koncem holky zlomila a emoce se vyplavily na povrch. Na nájezdy byly holky ve velmi nekomfortní situaci a tato výzva se tak stala nepřekonatelnou. Je to přeci sport, podobné věci se stávají a je důležité se učit zvládat je za každé situace. Hned po semifinále následoval boj o 3. místo, který měl podobný průběh. Rychlý gól v soupeřově brance přinesl týmu zklidnění. Těsné vedení 2:1 se změnilo asi půl minuty před koncem, kdy soupeřky z Vyškova dorovnaly na 2:2. A nájezdy byly opět na světě. Předešlá zkušenost s nájezdy nám ale pomohla, protože holky věděly, o čem to je. Ustát emoce bylo sice velmi složité, ale tentokrát to holky zvládly. Naše brankářka nepustila za svá záda ani jeden míček a celkové 3. místo v kraji bylo vynikajícím výsledkem. Radost na konec turnaje byla zasloužená i přes drobné zklamání holek. Určitě si přály hrát finále a jejich snem bylo poustoupit do celostátního kola. Nedá se ale říct, že by na to holky neměly, přesto si vítěz prvenství zasloužil. Velký turnaj, velký výkyv emocí a velké zkušenosti, které se v budoucnu zúročí. Velká gratulace za skvělou reprezentaci naší školy a úžasný výkon, který holky předvedly. Přejeme jim, ať z těchto velmi cenných zkušeností čerpají nejen ve sportu, ale i v životě. Děkujeme, je velkou radostí s vámi spolupracovat!

 

Dvořák, učitel TV

Kalendář
Květen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čer »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP