Starší nohejbalisté nejlepší v okrese!

Po postupu obou kategorií jsme s ambicemi odjeli 12. prosince do Velké nad Veličkou, kde se uskutečnilo okresní finále v nohejbalu. A opět jsme byli úspěšní! Čtveřice mladších žáků (z toho dva šesťáci a jedna šesťačka) se v prvních dvou utkáních vyrovnávala s jinou tělocvičnou a především velkým strachem z možné chyby, který nedovolil předvést optimální výkon, na který rozhodně měla. Hned v úvodním zápase nás čekal pozdější vítěz, domácí Velká nad Veličkou, se kterou jsme velmi těsně prohráli. Tento nezdar se podepsal i na druhém utkání, prohra 0:2 s Kyjovem. Pak se naši mladší nohejbalisti uvolnili, předvedli velmi dobrou hru a po výhrách 2:0 nad Vracovem a 2:0 nad Dubňany obsadili krásné třetí místo v okrese a ve tvářích se jim konečně objevil i úsměv :-). Trio šesťáků bude mít příští rok možnost ve stejné kategorii dosáhnout ještě lepšího výsledku, předpoklady na to rozhodně jsou.

Starší žáci velmi mile překvapili! Nenápadnou, ale bezchybnou hrou porazili postupně Vracov, Lipov i Ratíškovice, a tak již před svým posledním zápasem bylo jisté, že v turnaji zvítězí. Možná i díky této jistotě poslední zápas nezvládli dle svých představ, nicméně i po této prohře mohli slavit první místo v okrese!

Naši sportovci se opět přesvědčili, že přípravné tréninky před jakýmkoliv turnajem mají smysl a vždy se pozitivně projeví do našich výkonů při turnaji. Děkuji oběma sestavám za přístup, snahu, bojovnost a výbornou reprezentaci školy!

Reprezentovali nás:

Mladší žáci: Nicole Chromečková, Štěpán Košutek, Adam Petrjánoš, Jiří Zhříval

Starší žáci: Štěpán Winkler, Michael Tomšej, Ondřej Osička, Šimon Kovařík

                                                                                                                Martin Maňas

 

 

Kalendář
Leden 2020
Po Út St Čt So Ne
« Pro   Úno »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP