Okrskové kolo ve vybíjené

V úterý 9. 4. se chlapci a dívky ze 4. a 5. tříd zúčastnili okrskového kola turnaje ve vybíjené, které se tentokrát konalo na ZŠ v Žarošicích. Spolu s námi a pořádající školou se zde v obou kategoriích utkaly ještě ZŠ Čejkovice, ZŠ Joklíka Kyjov a ZŠ Komenského Kyjov. Školy hrály systémem „každý s každým.“ Dívky si vedly výborně, ze čtyř zápasů pouze jeden prohrály, stejně jako ZŠ Komenského a ZŠ Joklíka. Všechny tři školy získaly stejně devět bodů, o umístění tedy rozhodla mini tabulka mezi nimi na základě sehraných zápasů, díky níž jsme skončili na krásném druhém místě, za ZŠ Komenského.

Chlapci dva zápasy vyhráli a dva prohráli. Nastala stejná situace jako u dívek, jelikož další dvě družstva měla stejný počet bodů. Opět musela rozhodnout mini tabulka, z níž jsme vyšli na čtvrtém místě. Tuto kategorii vyhráli domácí, kteří prošli turnajem bez jediné prohry. Naši chlapci však zaslouží velkou pochvalu, protože hráli výborně, všechna družstva byla silná, tudíž měli mnohem těžší soupeře než dívky. 

Děkuji všem zúčastněným dětem za skvělou reprezentaci školy, co se hry i chování týká. 

Magda Svobodová

 

Reprezentovali nás: Bílková Adriana, Blahová Klára, Damborská Valerie, Hubáčková Natálie, Chromečková Nicole, Klubusová Viktorie, Kukolová Karolína, Mullerová Simona, Pavková Nela, Tomčalová Pavlína, Tychlerová Natálie, Vlachová Veronika, Demjanovič Oliver, Harca Eduard, Koliba Daniel, Kolařík Jakub, Kopiš Štěpán, Olejník Radim, Petrjánoš Adam, Rygar František, Vala Kryštof, Vala Tomáš a Zhříval Jiří 

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP