Červen v 2. oddělení ŠD

Máme poslední červnový měsíc ve školní družině. Dokončili jsme celoroční hru Z pohádky do pohádky. Dohráli soutěž v Beruškách. Pro tatínky jsme vyrobili krásný dárek, který patřil ke Dni otců. Děti si samy tatínka podle sebe namalovaly a hlavně napsaly vlastnosti, jak je ony vidí.

Měsíc červen byl opravdu neobvykle teplý. Chodili jsme skoro každý den do lesíka, kde byl chládek a velmi příjemně. Kluci se proběhli, hráli na schovávanou, ale hlavně se hráli pod korunami stromů. Děvčata si četla, hrála si na dece. Na průlezkách se protáhly a zdolávaly překážkovou dráhu.

Ve třídě jsme si četli, luštili křížovky a odpočívali. Poslední týden nás čekal velký úklid v družince a závěrečný den. Vyhodnotili jsme si celoroční hru, za kterou každý dostal diplom a pohádkový míč, který si vybral.

I letos nás na závěr roku čeká zmrzlina a malé občerstvení. Rok nám uběhl jako voda a hurá na prázdniny.

Všem přeji krásné prázdniny a hlavně ať si všichni v klidu odpočineme a načerpáme nové síly.

                                                                                                                                                  Vladimíra Pavková

 

Kalendář
Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
« Led   Dub »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP