3. místo v okrese

Ve čtvrtek ráno jsme vyrazili na turnaj ve velkém florbalu s mladšími dívkami (6.-7. třída) do Dambořic. Pro většinu dívek to byl vůbec první turnaj v dresu naší školy, tudíž natěšení bylo velké. Natěšení a nadšení bylo natolik velké, že i po remíze a následné drtivé porážce věřily dívky stále snad v ten největší úspěch. I přes počáteční neúspěch jsme náš poslední zápas hráli o druhé místo. Bohužel tento zápas pro nás nedopadl dobře, a dívky tak skončily na 3. místě v okrese ze šesti zúčastněných škol. Je potřeba zmínit, že v jednom ze zápasů daly dívky branku 1,4 vteřiny před koncem hry. To vystihuje jejich bojovnost až do posledních vteřin. Nakonec měly i tak z umístění radost a nadšení i chuť z florbalu jim zůstala. Ještě bych rád vyzdvihl výkon brankářky Doroty Šebestové, která byla jednou z náhradních brankářek a po zranění hlavní brankářky její pozici zastala velmi dobře. Dívkám patří velká gratulace za jejich snahu a vzornou reprezentaci naší školy. Holky, děkujeme!

Trnová Kateřina, Kopišová Kateřina, Seďová Magdaléna, Kapounová Romana, Návarová Elena, Siwiecová Tereza, Švábová Hana, Janečková Natálie, Šebestová Dorota

Marian Dvořák, učitel TV

Srpen 2020