Zlaté medaile a bronzový pohár v atletice!

Dalších pěkných sportovních úspěchů dosáhli atleti a atletky na okresním Poháru rozhlasu mladšího žactva (6. – 7. ročník), který se uskutečnil v úterý 7. května v Hodoníně. Naši reprezentanti dali o sobě i naší škole opět vědět!

Zlatou medaili získal Petr Trávník za hod kriketovým míčkem, další zlato přidal Tomáš Kašík ve skoku vysokém. Nejlepší v okrese byla i štafeta chlapců ve složení Blažek, Lukáč, Trávník, Kašík. Celkově se družstvo mladších žáků v konkurenci 13-ti škol umístilo na skvělém 3. místě!

V mladších žákyních získala bronzovou medaili Simona Bartošová v hodu míčkem, rovněž dívčí štafeta doběhla na krásném třetím místě. Dívky se celkově umístily na moc pěkném 4. místě v okrese ze 13-ti škol.

Velmi dobře a na hranici svých osobních rekordů však reprezentovali všichni naši atleti a atletky! V dobrých výkonech se projevily nejen jejich fyzické předpoklady, ale i práce v hodinách tělesné výchovy a aktivní přístup při nácviku jednotlivých disciplín – trénovali jsme i na prvního máje :-). Za tento přístup jsme moc rádi a děkujeme všem, kteří naši školu takto reprezentují.

M. Maňas, M. Dvořák, učitelé TV

Mladší žáci – 3. místo v okrese: Petr Trávník, Tomáš Kašík, David Blažek, František Lukáč, Dominik Kotek, Štěpán Košutek, Patrik Fatěna, Štěpán Košutek, Adam Zavoral.

Mladší žákyně – 4. místo v okrese: Adéla Stancová, Natálie Janečková, Simona Bartošová, Hana Švábová, Veronika Bílková, Kateřina Trnová, Tereza Valová, Simona Mančíková, Veronika Herková, Klára Kopečková.

« Úno