Zahájení dobrovolné účasti žáků 1. stupně ve škole

Vážení rodiče, na základě usnesení vlády ČR a pokynů MŠMT je od pondělí 25. května 2020 umožněna osobní přítomnost žáků 1. stupně ve škole. Účast je dobrovolná, ale po přihlášení (podepsané a odevzdané Čestné prohlášení) závazná až do konce školního roku. Pokud vaše dítě do školy od 25. 5. 2020 přihlásíte, škola je povinna vést evidenci o docházce žáků do školy, z toho pro vás plyne povinnost omlouvání žáků při jejich neúčasti.

Pobyt ve škole je rozdělen na dvě části:

  • obsahem dopolední části (3 vyučovací hodiny + oběd v ŠJ pro přihlášené žáky) budou vzdělávací aktivity, které škola bude i nadále realizovat v rámci distančního vzdělávání pro žáky, kteří zůstali doma,
  • obsahem případné odpolední části (po obědě cca 12:00 – 16:00) bude zájmové vzdělávání (školní družina). Je možné se přihlásit pouze na dopolední část. Pokud přihlásíte své dítě i k odpolední části, musíte jej ze školní družiny vyzvedávat a nahlásit dobu vyzvedávání v jednotlivé dny (viz přihláška níže).

Vzdělávací aktivity budou probíhat dle rozpisu každý pracovní den. S rozpisem budete seznámeni, jakmile budeme vědět, kolik žáků a skupin budeme mít v dopoledním a odpoledním bloku.

Žáci s sebou do školy potřebují 2 vlastní roušky, mikrotenový sáček na případné odložení roušky ve třídě na pokyn učitele, přezůvky, věci do jednotlivých předmětů, psací potřeby.

Při cestě do školy, ze školy a při pobytu ve škole se na žáky vztahují obecná pravidla chování stanovená krizovými opatřeními, zejména zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky (vlastní rouška) a dodržení odstupů 2 metry v souladu s krizovými nebo mimořádnými opatřeními.

Žádáme proto rodiče, kteří mají o účast svých dětí 1. stupně ve škole od 25. 5. 2020 zájem, aby  odevzdali podepsané Čestné prohlášení a přihlášku (oběd, družina). Prohlášení s přihláškou naleznete níže v této aktualitě, případně jsou k dispozici vytištěné za hlavním vchodem ZŠ, kam jej podepsané zároveň odevzdáte do pátku 15. 5. 2020 14:00. Kdo podepsané prohlášení do tohoto termínu neodevzdá, má se za to, že o účast dítěte ve škole nemá zájem a nemůže být k této účasti připuštěn, a to ani v pozdějším termínu.

Případné dotazy u zástupkyně ředitele školy (602 282 807, zastupcezs@zsdolboj.cz)

 čestné_prohlášení

přihláška – 1. st.

 Podmínky znovuotevření ZŠ

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Květen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.