Vítězky okresního kola!

Po dlouhém čekání na turnaj ve velkém florbalu se dočkaly i dívky 8. a 9. ročníku. Po odložení skrze covid situaci z původního prosincového termínu se tento turnaj uskutečnil ve Velké nad Veličkou po dvou a půl letech. Takovou dobu si musely holky počkat, než měly možnost opět bojovat o postup do krajského kola. Holky byly připraveny velmi dobře snad po všech stránkách a rozhodně byly odhodlány udělat vše proto, aby se umístily na příčce nejvyšší. První zápasy jsme měli jasnou převahu a soupeřkám nastříleli ve třech utkáních 16 branek a pouze dvě obdrželi. Následovalo první náročnější utkání, a to proti Žarošicím. Byl to boj, ale holky zvládly vyhrát 2:0. Poslední zápas proti Velké nad Veličkou byl z několika pohledů nejnáročnější. Poprvé prohrávaly a zoufalství v nespočtu střel na bránu bylo znát. Nakonec holkám remíza 1:1 stačila k postupu do krajského kola, které se uskuteční 10. 6. v Blansku. Dívkám moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.

 

Reprezentantky: Šebestová Dorota, Šimeková Karolína, Strážnická Veronika, Grégrová Simona, Kapounová Romana, Prčíková Dominika, Siwiecová Tereza, Janečková Natálie, Damborská Viktorie, Damborská Valerie, Tychlerová Natálie

Marian Dvořák, učitel TV

Jazyk webu
Czech CS English EN Ukrainian UK
Kalendář
Leden 2023
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.