Veselé vánoční tvoření

Na sobotu 13. listopadu se těšila skupinka děvčat ze 3.tříd základní školy, které se již před měsícem dozvěděly, že se pro ně chystá tvořivá sobota – Veselé vánoční tvoření. V devět hodin ožily chodby základní školy a družina smíchem a povídáním, které neutichlo ani při tvoření.

A co všechno si děvčata vyrobila? Anděle z dřevěných špalíků, zimní závěs z dřevěného ramínka, šišek, dřevěných korálků a keramických ozdůbek. Jmenovky na vánoční dárky, věnec na dveře ze stránek starých knih. Při tvoření svícínku využila děvčata drátky a barevné korálky.  Dívky – „tvořilky“ moc chválím za jejich trpělivost a pracovitost. Dárečky i dekorace se jim velmi povedly.

A jestli se líbily i maminkám?

 „…Nádherné dárečky, měla jsem co dělat, abych nebulela a dcera mi řekla, že mám rychle na všechno zapomenout, že to budou dárky až na Vánoce.“  „…Přišla strašně spokojená. Přinesla nádherné výrobky, všechno máme vystavené…“  Tyto vzkazy od maminek mi udělaly velkou radost.

Už se těšíme na další společné tvoření.

Marta Jašková, Iva Ivičičová

 

PS: Chtěla bych poděkovat za pomoc paní učitelce Martě Čížkové.

 

 

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.