Veselé jarní tvoření

Kdo šel v pátek večer nebo v sobotu přes den kolem základní školy, možná si říkal: „Co se to ve škole děje?“ V tento čas by měla být škola již tichá. Ale nebyla. Byla plná smíchu, povídání a tvoření. Po dlouhém čekání a těšení se tu sešla děvčata k tvoření a také spaní ve škole. Na spaní se snad těšila nejvíc. Vedle vytváření jim zbyl čas na pohádky a společné hry. Myslím, že jsme si společně s děvčaty užily moc hezký čas, na který budeme dlouho vzpomínat.

A jak se děvčatům víkendovka líbila:

„ Nejvíc se mi líbilo tvoření, hraní a přespání. Bylo to prostě super.“

„ Nejvíc se mi líbilo, že jsem si mohla vyzkoušet spaní ve škole. Tak trošku jsme zlobily, ale vyrábění se mi líbilo.“

„Mně se líbilo, že jak jsme dělaly ten věneček, květináč, kolíky a hlavně to spaní. A vyrábění a když jsme měly čas si hrát.“

„Víkendovka se mi moc líbila. Bavilo mě to a byla to velká zábava. Paní učitelky byly moc na nás hodné. Spaní bylo zábavné a tvoření též.“

Co všechno děvčata vyrobila? Na to se můžete podívat ve fotogalerii.

Chtěla bych poděkovat děvčatům, paní asistentce Ivě Ivičičové a p.u. Martě Čížkové za hezký víkend. Věřím, že další společné tvoření si stejně užijeme.

Vychovatelka Marta Jašková