Únor v 2. oddělení ŠD

Měsíc únor dětem ve školní družině zkrátily jarní prázdniny, na které se děti těšily. Ale i tak si to hezky užily s kamarády při hrách, malování a tvoření. Povídali jsme si o Masopustu, o tradicích a zvycích, o přípravě na karneval. Děti si vyrobily karnevalové masky, s kterými se proháněly po třídě. Jak karneval probíhal, určitě jste již zhlédli na stránkách školy.

Také jsme se věnovali výtvarným a pracovním činnostem. Děti tvořily zimní a valentýnské výrobky. S paní asistentkou Faganovou z barevného papíru vytvořili kolekci šálků na kafíčko či čaj. Tento výrobek pak věnovali někomu blízkému ke svátku sv. Valentýna. Velkou radost měly děti z postaviček Patrola tlapková.  Jsou to postavičky malých hrdinů, které si děti oblíbily. Postavičky si vybarvily a vytvořily krásný plakát.

Během měsíce jsme si všichni při vycházkách užívali zimního počasí, sněhu a mrazu. Koulovačky, stavění sněhuláků, klouzání a malování na ledu vystřídaly jarní teploty. V zahrádkách jsme se seznámili s prvními jarními kytičkami.

Vladimíra Pavková

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.