Třídní výlety na 2. stupni

Konec června se na 2. stupni nesl v duchu třídních výletů. 6.A se vypravila na pěší výlet za sladkou odměnou do Mutěnic, na cestě zpátky je čekalo překvapení v podobě šifrované hry s pokladem na konci. Všichni své úkoly zvládli a záměr se podařil. Program 6.B začal hrami a opékáním na farním hřišti a pak jsme také nabrali směr Mutěnice, kde nás čekalo lahodné mražené občerstvení. Plánovaný výlet  7. A  do Ivančic se ze zdravotních důvodů odložil a místo toho si udělali filmový den ve škole, kdy zhlédli vybrané filmy a nechybělo ani výborné občerstvení.😊 7. B se vydala letos do Brna, kde se vyřádili v Bruno family parku a na zpáteční cestě se občerstvili v Olympii.

Výlet 8.AB se uskutečnil na Lučině, kde žáci přespali ve stanech. Náplní bylo koupání v rybníce, na koupališti, opalování, několik procházek po okolí a třeba večerní zpívání táborových písní. Dvoudenní výlet se vydařil a žáci si jistě odnesli spoustu intenzivních i pozitivních zážitků.

Obě třídy deváťáků v horkém letním počasí vyrazily na výlet do Mikulova. Nejdříve vyšlapali na Svatý Kopeček a pak se rozdělili na dvě skupiny. Ti odvážnější pokračovali v cestě ke zdejšímu známému lomu a druhá část sešla do centra města, kde si prohlédli památky a zchladili se zmrzlinou.

Jsme rádi, že se výlety vydařily, společně jsme strávili pěkné chvíle a poznali nová místa. Teď už prázdninám zdar a budeme se těšit na skvělé zážitky při výletech zase za rok.J

za učitele 2. stupně Alena Tlachová

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.