Smlouva o pronájmu

pro činnost:……………………………………………

uzavřená mezi

ZŠ a MŠ Dolní Bojanovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
zastoupenou Mgr. Martinem Maňasem, ředitelem školy (dále jen pronajímatel)

………………………………………………………………….
(dále jen pronájemce)

Čl. I
Předmět, účel a doba pronájmu

1. Předmětem smlouvy je pronájem tělocvičny ZŠ a MŠ Dolní Bojanovice za účelem činnosti ………………. na dobu určitou od ………………. do ……………….

2. Pravidelné schůzky (cvičební jednotky) budou bývat………………………………………………………………………..

3. Pronájemce je oprávněn užívat prostory tělocvičny a přilehlé zázemí (šatny, sprchy, toalety).

Čl. II
Výše a způsob úhrady pronájmu

4. Výše pronájmu je stanovena dohodou a činí 200,- Kč za hodinu (v případě dvou složek 100,- Kč za hodinu). Platí se každá cvičební jednotka od začátku do konce smlouvy. Pokud vedoucí předem neoznámí v kanceláři školy (telefonicky, osobně, mailem), že se schůzka nebude konat, bude započtena i tato hodina. Celkovou částku za pronájem uhradí pronájemce v hotovosti v kanceláři školy ve dvou splátkách: do 15. 12. 2014 za rok 2014, a do 15. 6. 2015 za rok 2015.

Čl. III
Práva a povinnosti pronájemce

5. Pronájemce je oprávněn používat ve stanovenou dobu tělocvičnu ZŠ a MŠ, její příslušenství a tělocvičné nářadí (při přemísťování nářadí vždy přenášet).

6. Pronájemce bude vstupovat do pavilónu tělocvičny nejdříve 10 minut před zahájením cvičební jednotky a opustí ji nejpozději do 15-ti minut po jejím skončení.

7. Případné závady a poškození neprodleně ohlásí na ředitelství školy do 8:00 následující pracovní den.
8. Pronájemce je povinen dohlížet a zodpovídá, aby do prostoru tělocvičny nevstupovaly cizí a nepovolané osoby.

9. Pronájemce se zavazuje uhradit škodu na zařízení tělocvičny či přilehlého zázemí, která vznikla úmyslným poškozením nebo nedodržením pravidel používání.

10. Pronájemce při odchodu zodpovídá za zhasnutí světel, uzavření všech oken, zamknutí tělocvičny a rovněž odpovídá za hospodárné používání sprch a šetření elektrickou energií.

11. Pronájemce odpovídá za bezpečnost, způsobené škody a případné úrazy v době činnosti.

12. Pronájemce odpovídá za to, že do tělocvičny vstupují všichni pouze v čisté obuvi pro sálové sporty a odpovídá za dodržování zákazu odkládat jízdní kola uvnitř budovy.

13. Pronájemce byl dnem podpisu smlouvy seznámen a poučen o zásadách bezpečnosti v tělocvičně.

14. Případné dřívější ukončení pronájmu tělocvičny oznámí pronájemce pronajímateli písemně.

15. V případě neplnění povinností vyplývajících z bodů 6 – 12 si pronajímatel vyhrazuje právo tuto smlouvu okamžitě vypovědět.

Čl. IV
Práva a povinnosti pronajímatele

16. Udržovat tělocvičnu a přilehlé zázemí v dobrém uživatelském stavu.

17. Zabezpečovat revize tělocvičného nářadí dle platných zákonů.

18. Provádět v pronajatých prostorách úklid.

19. Pronajímatel nenese žádnou odpovědnost za osobní věci cvičenců v době cvičení.

Čl. V
Ostatní ujednání

20. Změnu ve smlouvě lze provést jen se souhlasem obou zúčastněných stran.

21. Smlouva je vyhotovena ve dvou stejnopisech, každá má platnost originálu. Obě smluvní strany obdrží jeden výtisk.

22. Smlouva nabývá platnosti dnem podpisu zúčastněných stran.

V Dolních Bojanovicích dne 17. 9. 2014.
…………………………….                                                                                 …………………………….
pronajímatel                                                                                                pronájemce