Slavnostní ukončení školního roku 2023/24

Nastal nejkrásnější školní den celého školního roku  a žáci obdrželi od svých třídních učitelů vysvědčení a v devět hodin zahájil pan ředitel na školním dvoře slavnostní zakončení školního roku 2023/2024. Mezi hosty přivítal pana Milana Salajku – místostarostu obce, paní Martinu Tomšejovou – předsedkyni Spolku rodičů naší školy i otce Petra. Škola ale není jen o učení a pan ředitel shrnul nejdůležitější akce, které se na škole v letošním školním roce odehrály a o kterých si můžete přečíst na našem školním webu.

Vědomostí našich žáků jsme prověřili v testech společnosti Scio pro 5. a 9. ročníky a ve výběrovém zjišťování vědomostí ČŠI v informačních technologiích v 9. ročníku. Dále se naši žáci účastnili školních, okresních, krajských i republikových soutěžích, a to v českém a anglickém jazyce, matematice, zeměpisu, chemii a výtvarné výchově.

Ve sportovních soutěžích jsme získali celkové 5. místo mezi všemi 41 školami okresu Hodonín. Zúčastnili jsme se: přespolního běhu, velkého florbalu, nohejbalu, vybíjené, Velické laťky ve skoku vysokém, Poháru rozhlasu v atletice a triatlonu.

Pan ředitel vyhlásit žáky, kteří byli velmi úspěšní v reprezentaci školy v těchto soutěžích a získali pochvalu a zaslouženou odměnu.

Pochvalu ředitele školy za 2. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády a postup do krajského kola získal Matěj Myška ze 7. A, za 10. místo v národním kole „Mé toulky za zvěří“ Petra Kučerová z 8. A, za 5. místo v národním kole „Mé toulky za zvěří“ Jiří Tlach z 9. A. Prestižní titul Sportovkyně školy za školní rok 2023/24 obdržela za své výkony a skvělou reprezentaci školy během školní docházky Stela Knotová z 9. A.
Nejvyšší školní pochvalu – Ocenění ředitele školy získali letos tito žáci:

Vojtěch Svoboda z 9. A za 1. místo v kraji v Národním srovnávacím testování SCIO v testu z OSP, Viktorie Vlašicová z 9. B za 2. místo v kraji v Národním srovnávacím testování SCIO v testu z Čj, Konečný Tomáš z 6. B za 2. místo v krajském i v okresním kole Zeměpisné olympiády. Ocenění ŘŠ za vynikající prospěch během celé školní docházky – samé jedničky od první do deváté třídy dostala Elen Esterková z 9. B.

Za nejlepší akci školního roku byl na 1. stupni hlasováním žáků vybrán Den dětí, který pro vás připravil školní parlament s paní učitelkou Klárou Javornickou. Nejlepší akcí na druhém stupni se díky hlasování žáků stala školní akademie,  kterou režírovala paní učitelka Lucie Štepníková.

Na řadu přišel proslov deváťáků, kteří prostřednictvím Ivy Pospíšilové a Tomáše Ilčíka poděkovali básničkou za krásných devět let strávených na naší škole a po dekorování třídními učitelkami Janou Buchtovou a Ivanou Vaculíkovou si deváťáci přišli naposledy na naší škole zazvonit. Poslední zvonění deváťáků symbolicky zakončilo slavnostní  shromáždění.

Krásné prázdniny a v pondělí 2. září opět na viděnou!!

 

 

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.